Kúpte si naše vína

Vychutnajte si vína vo svojom pohodlí a pozorne si prečítajte nasledovné riadky. Popisujeme v nich spôsob objednania a doručenia vín priamo ku Vám. Výber je bohatý a radi Vám s ním poradíme. Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť. Najjednoduchšie je víno zakúpiť priamo v našej pivnici počas otváracích hodín.

Predaj
VYTVORENIE OBJEDNÁVKY:

Na systém predaja sme pre Vás vytvorili kontaktný formulár, cez ktorý je možné víno objednať. Vína objednávajte priamo na mailovej adrese cez kontaktný formulár v podstránke kontakty, prípadne v pracovných hodinách telefonicky.

Do objednávky prosím uveďte konkrétny názov vína, vrátane ročníku a počtu fľiaš. Jednotlivé vína môžete objednávať aj kusovo, avšak celková objednávka musí byť vždy násobkom čísla 6, aby bol kartón plný a preprava bezpečná.

Stiahnite si tiež kompletný aktuálny cenník vín:

Cenník vín

 

DOPRAVA:

O možnosti doručenia vína sa prosím vopred informujte. Väčšie objednávky (cca 60< flašiek) doručíme, najmä v rámci západného Slovenska radi aj osobne. V okruhu približne 30km od Nového Mesta nad Váhom doručíme osobne aj menšie objednávky.

Vína si môžete vyzdvihnúť ideálne osobne na prevádzke vinárstva v Novom Meste nad Váhom, prípadne na účtovnej adrese v Trenčíne.

 

PLATOBNÉ PODMIENKY:

Na základe Vašej objednávky Vám zašleme výdajku s celkovou sumou za vína, plus informáciu o cene za dopravu. Platbu môžete vykonať prevodom na účet na základe vystavenej faktúry, prípadne na dobierku priamo dopravcovi, či na základe platobného dokladu pri osobnom doručení.

Pri prevzatí zásielky si prosím skontrolujte, aby bola nepoškodená.

 

AKO SA K NÁM DOSTAŤ?

Pre ľahšiu orientáciu s dopravou si pozrite nasledujúci obrázok. Vyznačuje prístupovú cestu do vinárstva a zároveň zobrazuje vlastné vinohrady s ich odrodovým zložením : )

mapka

 

 

 

Naše vína

Kontakty

+421 948 052 280
+421 905 659 012
vinumkult@gmail.com

Sociálne siete